Ontwikkelprogramma voor medewerkers: klantgerichtheid in DNA
In de processen en systemen is alles georganiseerd om de gewenste klantbeleving waar te maken, alleen jouw medewerkers hebben klantgerichtheid nog niet in hun DNA. Ook al is digitalisering de laatste jaren een belangrijke sleutel, klantbeleving is en blijft mensenwerk.
Doel
Medewerkers in het dagelijks werk het juiste bewustzijn van klanten meegeven, zodat zij ook het juiste voor jouw klanten dagdagelijks kunnen doen. We zien dat hierdoor ook de medewerkersbetrokkenheid stijgt en niet onbelangrijk: het werkplezier.
Werkwijze
Per organisatie kijken we naar de heersende cultuur en de mate waarin medewerkers als klantgerichtheid in hun DNA hebben. Dit doen we middels een uitgebreide scan. Daarnaast gaan we met collega’s in gesprek om ook kwalitatief gevoel te krijgen bij de cultuur in de organisatie. Dit geeft ons een beeld voor de benodigde ontwikkelpaden en bijpassende interventies. Na validatie van deze ontwikkelpaden voor collega’s gaan we de interventies ontwikkelen, voeren we ze uit en waar nodig bijsturen, zodat de klantgerichtheid terugkomt in het DNA van medewerkers organisatiebreed.